polityka prywatności

© Gabinet Psychologiczny

Jeśli czuje Pani/Pan niepokój, zakłopotanie i przytłacza Panią/Pana konieczność liczenia tylko na siebie oraz życia z „tajemnicą”– nie ma Pani/Pan z kim porozmawiać i/lub nie wierzy, że Pani/Pana osobista historia lub rozterki związane z orientacją seksualną mogłaby się spotkać ze zrozumieniem u kogoś innego to zapraszam na spotkanie ze mną.

Możliwe, że spotkała Pani/spotkał Pan na swojej drodze kogoś, kto chciał Panią/Pana „naprawiać”, zamiast zaoferować pomoc w akceptacji siebie. Jest też prawdopodobne, że nie zwracała się Pani/zwracał się Pan jeszcze po wsparcie do psychologa – powstrzymuje Panią/Pana niepewność („Jak zareaguje, kiedy jej o TYM powiem?”), zażenowanie („Jestem inna/inny niż cała reszta”), brak zaufania („Nikt nie będzie mi mówił, kim mam być!”).
Nikt nie będzie Pani/Pana „naprawiał”. Oferuję Pani/Panu profesjonalną wiedzę z zakresu LGBT +, zrozumienie i akceptację dla sposobu, w jaki Pani/Pan żyje: kocha, przyjaźni się, myśli o sobie i innych.

Sprawy, z którymi mogłaby Pani/mógłby Pan się zgłosić to m. in:

podobają się Pani/Panu osoby tej samej płci – z jednej strony czuje Pani/Pan, że to dla Pani/Pana naturalne lub z drugiej nie decyduje się Pani/Pan (z różnych względów) nazywać siebie gejem/lesbijką,

nie akceptuje Pani/Pan swojej orientacji seksualnej,

ujawnienie rodzinie, przyjaciołom, znajomym swojej orientacji seksualnej postrzega Pani/Pan jako trudność,

boryka się Pani/Pan z różnymi problemami, które może napotkać w naszym społeczeństwie osoba jawnie deklarująca związek z grupą LGBT +,

przeżywa Pani/Pan trudności w relacji z partnerką/partnerem,   

Będzie Pani mogła/Pan mógł przyjrzeć się także innym swoim trudnościom, w mniejszym stopniu zależnym od Pani/Pana orientacji seksualnej.

Wsparcie dla osób i par LGBT +