© Gabinet Psychologiczny

projekt i realizacja +48 604 197 330

polityka prywatności

Kontakt

Gabinet Psychologiczny Małgorzata Remlein


Poznań, ul. św. Leonarda 1A/7

W celu umówienia się na spotkanie proszę skontaktować się ze mną telefonicznie - 660-140-488


Adres poczty elektronicznej: gabinet@malgorzataremlein.pl


Gabinet czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 08.30 do 17.30

Poznań, ul. św. Leonarda 1A/7

Jeśli zdecyduje się Pan/i skorzystać z mojej pomocy, proponuję skontaktować się poprzez formularz zgłoszeniowy lub zadzwonić i umówić się na pierwsze, konsultacyjne spotkanie. Jeśli problem dotyczy również Pana/i partnera/ki proszę o tym powiedzieć i przyjść razem na konsultację pary.


Podczas pierwszej konsultacji wspólnie określimy, jaki jest problem. Na kolejnym spotkaniu ustalimy cel terapii oraz warunki naszej współpracy: formy pracy psychoterapeutycznej, częstotliwość sesji, przewidywany czas trwania psychoterapii oraz warunki odwoływania sesji.


Może się zdarzyć, że podczas spotkania konsultacyjnego okaże się, że potrzebuje Pani/i innego rodzaju pomocy niż ta, jaką ja mogę zaproponować. Powiem wtedy, gdzie taką pomoc może Pan/i uzyskać.


Jeśli z jakiegoś powodu nie może Pan/i przyjść na spotkanie lub zmienił/a zdanie, to byłabym wdzięczna za poinformowanie mnie o tym fakcie.

Małgorzata Remlein; Poznań, ul. św. Leonarda 1A/7
zeniu-nieplodnosci.html" id="nav_176_B2M_L9" class="Button8" style="display:block;position:absolute;left:7px;top:175px;width:489px;height:33px;">Psychoterapia par i pomoc